Kutvirtova ul.

150 00, Praha 5

+420 728 743 034

Logo pro FB profile pic

TENIS DĚTEM

1) Zajímá Vás tenis pro děti? Nás ano, a proto se náš tenisový klub TJ Radlice nově zapojil do projektu „Tenis dětem“, který zastřešuje tenis pro děti od 3 let! Tato unikátní metodika Českého tenisové svazu má rozvíjet dětský tenis a celkové pohybové dovednosti děti v České republice. Tenis dětem startuje právě teď a my jsme u toho!

2) Náš tenisový klub TJ Radlice se stal součástí nového projektu Tenis dětem, který má za úkol v rámci unikátní metodiky Českého tenisového svazu rozvíjet dětský tenis. Pohybové aktivity pro děti jsou velmi důležité, a proto jsme hrdí, že můžeme v rámci projektu Tenis dětem pomáhat rodičům s vývojem a výchovou jejich dětí po sportovní, pohybové, ale i mentální stránce.

3) V našem tenisovém klubu TJ Radlice startuje unikátní projekt v rámci tenisu pro děti od 3 let! Nově jsme se stali členy projektu „Tenis dětem“, který se zaměřuje na dětský tenis a pohybové aktivity pro děti. Tenis dětem je projekt, který přináší novou metodiku pro tenisový a osobnostní rozvoj mladých tenistů a poskytuje dětem trénink zábavnou a hravou formou. Součástí je i webová aplikace, jejímž cílem je zjednodušit tréninkový proces především pro trenéry a zároveň poskytnout možnost rodičům sledovat tenisový a pohybový vývoj svého dítěte.